• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Vizyon-bilgisayar-254700847955716/
Linkler

Notebook Tamiri

 Notebook Tamiri,Laptop tamiri

Notebook tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir. Sıradan firmalar ve eğitimsiz teknisyenler. Notebooklarınızda telafisi olmayan arızalara neden olmaktadır. Bu nedenle güvenilir, müşteri potansiyeli yüksek, yılların tecrübesine sahip bir firma ile çalışmak isterseniz biz her zaman yanınızdayız.
Firmamız Notebook ana kart tamiri, adaptör tamiri, ekran kartı tamiri, klavye sorunları, virüs temizleme, forma atma, Notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarını garantili olarak yapmaktadır. Notebook tamiri hizmetimizin yanı sıra yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktayız.
Notebook tamiri firmamız şirketler ve kamular yararına bakım anlaşması, veri kurtarma hizmeti de vermektedir. Bakım anlaşması ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Ayrıca verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da ortadan kaldırıyoruz. Notebook tamiri firmamıza gelen bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.
Notebook tamiri firmamızın prensiplerinin başınsa müşteri memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin firmalar arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri konusunda her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm getiren firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
 0506 454 94 00

Görevimiz;Ankaranın bütün il ve ilçelerine hizmet vermek ev ve ofisteki noteboollarınıdaki hard disk arızası ,ekran cipset arızası,klavye değişimi ,format atma,cvd, dvd rw değişimi,işlemci termal macun bakımı,fan temizliği,batarya değişimi ,şarj aleti tamiri ve satışı,mauspad arızası tamiri,notebook bezel, çerçeve ,alt kasa, üst kasa ,sag menteşe ,sol menteşe,değimi hizmetleri veriyoruz notebook tamirinde bizi tercih etdiğiniz için memnun kalacaksınız hedefimiz notebook tamirinde siz ve yakınlarınıza memnuniyet sağlmaktır