• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Vizyon-bilgisayar-254700847955716/
ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera Sistemleri ANKARA

Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik Sistemleri Ankara

Güvenlik Kamera Ankara

Ankara Güvenlik Kamera

Neutron Kamera Sistemleri ANKARA

Haikon Kamera Sistemleri ANKARA

Hikvision Kamera Sistemleri ANKARA

Bina Güvenlik Sistemleri Ankara

Ankara Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemi Ankara

Apartman Güvenlik Sistemi Ankara

İşyeri Güvenlik Sistemi Ankara

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

Bebek Bakıcı Kamera Sistemi Ankara

Gizli Kamera Sistemleri Ankara

2.el Güvenlik Kamera Sistemi Ankara

REFERANSLARIMIZ

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumu

ANKARA GÜVENLİK KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİOfis ve işyeri kamerası,işyerlerinde kullanılan kameralar kapsamlarına göre farklılıklar göstermektedir.Örneğin market,kuyumcu gibi para alışverişi olan bir işletme ile ofis içerisinde kullanılan kameralar birbirlerinden farklıdır.Kullanım alanlarına ve ihtiyacın durumuna göre kullanılacak kameralar bilinçli bir şekilde seçilmelidir.

Para alışverişinin yapıldığı bir kasa çevresindeki kameranın yakınlaşabilme,zumlama yapabilecek özellikte olması gerekir.Parayı ve kredi kartı gibi ilgili kullanılan ödeme yöntemlerini net bir şekilde gösterebilmelidir.

Bir depoda kullanılacak kameranın ise,istif edilen malzemenin kapladığı alan,deponun yüksekliği ve uzunluğu ve malzemenin kameraya olacak mesafeleri hesaplanarak gece görüş özellikleri ayarlarına göre ayarlanmalıdır. Değişik kamera modelleri olan dome ve Box tipi kameralar en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan kamara modelleridir. 
Box kameralara ekstradan takılan lensler uzaklık ve yakınlık mesafelerindeki odak noktalarını dikkatli bir şekilde ayarlamamızı sağlar, bu yüzden kullanılacak kamera tipi özellikleri, iç ortamı sesi, dış ortam ısısı ,uzaklık, yakınlık, yükseklik gibi öz nitelikleri değişken olan tüm değerlere göre ayrı ayrı kamera kullanımı gerekmektedir.

Dome tipi güvenlik kameraları genellikle 2.8 ve 3.6 milim lens açılarıyla kullanılmaktadır. İşyerlerinde kullanılan kameralar; kapı girişleri, , kasa önleri, depo içleri, satılan ürünlerin çevresi ve bekleme alanları gibi gözetlenmesi gereken yerlerde bulunmalıdır. 
İşyeri ve ofislerde , giriş çıkış kontrolü, personel takibi, hırsızlık önleyici tedbir maksadıyla güvenlik kameraları kullanılmaktadır Siz de işletmeniz için en uygun çalışma metodunu öğrenmek için, müşteri hizmetlerimizden randevu alarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz..


Ankara security camera systems

İLETİŞİM : 0506 454 94 00
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.009019.0852
Euro20.707520.7905
Hava Durumu
Saat